Wilson
  Imię: Wilson
  Płeć: kocur
  Rasa: europejska
  Umaszczenie: biały z burymi znaczeniami
  Opis:

  Wilson to prawdziwie elegancki młody kawaler o olśniewająco białym futerku i intensywnym spojrzeniu. Jest nieco mniej energiczny od brata, ale także on kocha zabawy z innymi kotami.

  Podczas pierwszego spotkania jest nieco nieśmiały, ale wystarczy poznać go dobrze, by rozpoznać w nim prawdziwego pieszczocha. Uwielbia drzemać na oparciu fotela, mrucząc słodkie opowieści swojemu opiekunowi prosto do ucha. Głaskany mruczy bardzo głośno i wystawia do tulenia swój śliczny, biały brzuszek. Bardzo lubi inne koty, ma z nimi świetny kontakt – chętnie dotrzymałby towarzystwa Twojemu kotu lub zamieszkał razem ze swoim bratem, Chasem.

  Jest bardzo kontaktowy, lubi chodzić za człowiekiem i przyglądać się codziennym ludzkim zajęciom. Szczególnie upodobał sobie obserwowanie kursora na monitorze. Gdy znuży go oglądanie zmieniających się obrazów, zasypia chętnie, dotykając choćby jedną łapką człowieka. Jest wyjątkowo wrażliwy – bardzo przeżywa nagłe zmiany, potrzebuje uwagi i bardzo dużo delikatności. Będzie idealnym towarzyszem uważnej osoby, która doceni i uszanuje jego wrażliwą duszę.

  Kocurek nie powinien ze względu na swoją wrażliwość mieszkać razem z dziećmi. Wilson jest w bardzo dobrym stanie zdrowia i jedyne czego mu trzeba to własny, spokojny dom.

  Mecenas:

  Mecenasem Wilsona jest Majorka