Chase
  Imię: Chase
  Płeć: kocur
  Rasa: europejska
  Umaszczenie: czarno-biały
  Opis:

  Chase trafił do wolontariusza fundacji wprost z… dachu, z którego razem ze swoim rodzeństwem i mamą obserwował rzeczywistość. Z początku niemal zupełnie dziki, dał się przekonać w końcu, że człowiek jest fajny i służy do głaskania oraz zabaw, a czasem nawet napełniania miseczki.

  Nie jest miłośnikiem gwałtownych przytulanek, ale sam domaga się delikatnej czułości – ćwierka zachęcająco, wypina grzbiecik, nastawia główkę do pogłaskania. Jest przy tym wyjątkowo uroczy! Potrafi przy tym przekonać każdego niedowiarka, że koty nie mówią tylko „miau” ale także „mriiau”, „riuu” i „mrrii” (to oczywiście nie wszystko!).

  Nieco nieśmiały, jednak filuterny, skory do harców i towarzyski Chase spędza dni na zabawach ze swoim bratem Wilsonem, do którego jest bardzo przywiązany. Zdaje się, że niańczy braciszka, stara się utrzymywać jego futerko w czystości, śpi razem z nim.
  Gdy się zmęczy wybiera drzemkę z bratem albo gdzieś możliwie blisko człowieka.

  Chase powinien mieszkać z innymi kotami, jednak wymarzoną sytuacją dla niego byłoby, gdyby mógł przeprowadzić się wraz z braciszkiem – Wilsonem. Stan zdrowia Chase’a jest bardzo dobry, jedyne więc, czego potrzebuje to dobry, kochający dom i jego własny Człowiek.

  Mecenas:

  Mecenasem Chase’a jest Aguteks