Imbir
  Imię: Imbir
  Płeć: kocur
  Rasa: mieszaniec
  Umaszczenie: biały w bure łatki
  Opis:

  Imbirek znalazł się w naszej Fundacji jako najmniejszy z czwórki kociaków urodzonych w lipcu w bramie krakowskiej Huty. Gdy pierwszy raz zważyliśmy go, ważył jedynie 30 dg!


  Mimo swojej okruszkowatości Imbir okazał się być bardzo odważnym ciekawskim kotem. Gdy już pozbył się głodu, który zdaje się doskwierał mu od jakiegoś czasu, i zaspokoił potrzebę snu, postanowił systematycznie zbadać problem dziwnego gatunku dużego zwierzęcia zwanego człowiekiem. Człowieka można obserwować z bezpiecznej odległości (nie wiadomo, czy nie jest niebezpieczny!) patrząc nań szeroko otwartymi oczami. Ważna jest, żeby te oczy były możliwie jak najszerzej otwarte. Należy podkreślić, że w razie ataku człowieka na obserwatora, powinien on (Imbir) włączyć jak najgłośniejszy system odstraszania: wrrrrrrrrrr!...


  Przedziwne, jak wiele energii i jak nieprawdopodobny aparat głosowy może mieścić się w 30 dg ciałka... Bezustanne zabawy, piskanie, obserwacja - prawie nie ma czasu na sen i jedzenie!


  Imbirek czeka na dobry odpowiedzialny dom, który doceni jego charakter i zapewni mu, przy jego żywości usposobienia, pełne bezpieczeństwo na całe życie.

  Mecenas:

  CzarnaR