Lila
  Imię: Lila
  Płeć: kotka
  Rasa: mieszaniec
  Umaszczenie: bury
  Opis:

  Lila jest jedną z koteczek, które urodziły się w lipcu 2010 w bramie krakowskiej Huty. W dzieciństwie chorowała na koci katar, który jednak udało się skutecznie wyleczyć.


  Pod okiem wolontariuszki wyrosła na słodką, mruczącą koteczkę o cudownym charakterze. Lila jest kotem wyjątkowo delikatnym i taktownym. Szybko odnajduje się w towarzystwie innych kotów i nowych ludzi, bo lubi wszystkich dookoła. Potrafi tak dyplomatycznie postępować, że zostaje wszędzie szybko zaakceptowana - w końcu w razie czego potrafi patrzeć tak niewinnie i przepraszająco, że nikomu nie przyjdzie na myśl się pogniewać. 


  Ma długie, chudziutkie łapki, na których przemyka cichutko - jakby na paluszkach. Niepostrzeżenie wsuwa się na kolana, gdy tylko ktoś usiądzie, nie robiąc ani trochę hałasu wtula się w koty z taką naturalnością, jak gdyby leżała obok nich od przynajmniej godziny. 


  Jest energiczna i lubi zabawy, ale to nie jest kot, który wymaga od człowieka 100% uwagi bez przerwy. Potrzebuje za to czułości, głaskania, a na każdą propozycję wspólnej zabawy odpowie z pełnym entuzjazmem. 


  Szuka kochającego Człowieka! :)

  Mecenas:

  Majorka