Malcolm
  Imię: Malcolm
  Płeć: kocur
  Rasa: mieszaniec
  Umaszczenie: czarny
  Opis:

  Malcolm - idealny  kolega dla Twojego kota


  To taki koci „miś” – pieszczoch, łasuch, a na dodatek futerko ma jak wycięte z czarnego pluszu i okrągłe, piękne oczy.


  Ma książeczkę zdrowia: jest wysterylizowany, zaszczepiony dwukrotnie przeciwko chorobom wirusowym i odrobaczony.  Oczywiście korzysta z kuwety.  Jest rocznym kocurkiem.


  Bardzo lubi towarzystwo innych kotów – wychował się w grupie kotów, świetnie potrafi się więc odnaleźć w towarzystwie. Będzie świetnym towarzyszem,  jeśli szukasz "kolegi" dla swojego kota czy też kotów.
  Jest bardzo grzeczny– nie niszczy kabli, książek…


  Bardzo boi się osób, których nie zna – urodził się na kwiatowej rabatce, przez pierwsze miesiące życia musiał walczyć o przetrwanie.  Jego opiekun będzie musiał mu poświęcić kilka pierwszych dni po adopcji, by przekonać go, że przeprowadzka dobre zmiany w jego życiu. Jest to konieczne – Malcolm już raz wrócił do nas, ponieważ w nowym miejscu nie jadł i nie pił, był przerażony. Malcolm potrzebuje delikatności, spokoju. A nade wszystko potrzebuje własnego domu, człowieka, który będzie tylko jego. Kogoś, komu będzie zależało na nim na tyle, by przełamać pierwsze lody.


   W tej chwili Kocurek mieszka w Bielsku-Białej, możemy dowieźć go do nowego domu w promieniu 100 km (Katowice, Gliwice, Kraków…). Nowemu opiekunowi przekażemy chętnie wszelkie wskazówki na temat opieki nad kotem, a także zapewnimy wsparcie w okresie po adopcji, jeśli będzie ono potrzebne.


  Malcolm czeka na odpowiedzialnego opiekuna.  Jeśli chcesz go pokochać, nie boisz się wyzwań - skontaktuj się ze mną.

  Mecenas:

  Mecenasem Malcolma jest firma Infusion Development Poland. Dziękujemy!