Wenus
  Imię: Wenus
  Płeć: kotka
  Rasa: mieszaniec
  Umaszczenie: czarny
  Opis:

  Na pewnym podwórku urodziły się malutkie, bezdomne kocięta. Było ich czworo, jednak jeden kociak zginął, zanim w ogóle dowiedzieliśmy się o tym, że potrzebują pomocy.   


  Kociaki są pod opieką Fundacji i bardzo potrzebni są im Mecenasi, którzy pomogą nam zadbać o nie do czasu adopcji. Nade wszystko potrzebne są im dobre domy, dlatego bardzo prosimy o pomoc w szukaniu dla naszych Węgielków: Malcolma, Wenus i Seleny ich Ludzi.


  Kociaki mają około 9 tygodni (urodziły się prawdopodobnie w połowie maja) i są przesłodkie. Mają okrągłe pyszczki, ciekawskie  oczy i oswajają się błyskawicznie.  Jeden z kociaków  kilka dni temu został potrącony – robotnicy pracujący nieopodal  wycofywali samochód i nie zauważyli go. Wypadek wyglądał tragicznie, to cud, że ten okruszek go przeżył. Zewnętrznych nie widać, ale będziemy go czujnie obserwować, by reagować, gdyby zaczął gorzej się czuć.
  Kociaki  od razu po złapaniu pojechały do lecznicy. Mają wyczyszczone uszy, zostały odpchlone, dostały delikatny środek na odrobaczenie.  Mają założone książeczki zdrowia.


  Wenus wyróżnia się na tle rodzeństwa - wesoła iskierka, odważna i pomysłowa. Przewodzi w każdej zabawie, jest rezolutną kocią panienką o słodkim pyszczku.


  ---


  05.09. Kocięta nadal szukają domów :-(


  Wenus jest wyjątkowo grzeczną jak na swój młody wiek koteczką - nie niszczy kabli, książek. Zresztą - o dziwo - i jej rodzeństwo jest właśnie takie.  Wenus bardzo potrzebuje troskliwej opieki, swojego własnego domu... tu gdzie jest nie jest "czyjaś", a tak bardzo potrzebuje być dla kogoś wyjątkowa...


  ---


  20.10. Wenus została dzisiaj wysterylizowana. Sterylizacja przed pierwszą rujką ma duże znaczenie dla profilaktyki przeciwnowotworowej.

  Mecenas:

  Wenus bardzo potrzebuje swojego Mecenasa!