Olga
  Imię: Olga
  Płeć: kotka
  Rasa: europejska
  Umaszczenie: bury
  Opis:

  Olga kiedyś prawdopodobnie mieszkała w domu, miała swoich ludzi. Wiemy to, bo perfekcyjnie rozpoznaje dźwięk otwieranej lodówki, wie, jak podejść do człowieka z kanapką, jest mistrzynią kradzieży naleśników… niestety coś złego stało się i trafiła do schroniska, a stamtąd do nas.
  Ola ma niezwykły charakter: zaborcza i dominująca wobec innych kotów, okazuje przywiązanie tylko ludziom, potrafi wspaniale wyrazić swoje emocje, celuje w „strzelaniu min”. Jest kotem bardzo wrażliwym i każdy stres bardzo mocno się na niej odbija. Kocha przebywać w ludzkim towarzystwie i bardzo źle znosi sytuacje, w których nie jest w centrum uwagi.
  Olga zrelaksowana jest najbardziej rozmruczanym kotem świata. Jak baletnica tańczy wokół człowieka na paluszkach pomrukuje, ćwierka – ćwiczy przeróżne partie wokalne. Potrafi być wierna, przywiązana, trzeba jednak poświęcić jej trochę uwagi i dać jej do zrozumienia, że jest jedyna i wyjątkowa.

  Ola miała przez jakiś czas problemy z wątrobą, ale podstawowe leczenie przyniosło szybko efekty i teraz, cała i zdrowa, czeka po prostu na swojego Człowieka. 

  Olga nie powinna mieszkać z innymi kotami, jest przecież niepodzielnie rządzącą Królową! Zamieszkanie z dziećmi nie będzie stanowiło problemu, jeżeli nauczą się one dobrze i delikatnie postępować z Olą.

  Mecenas:

  Mecenasem Olgi jest zgnoczek