Ruby
  Imię: Ruby
  Płeć: kotka
  Rasa: dachowiec
  Umaszczenie: biały w bure łatki
  Opis:

  Ruby jest jednym z kociąt przyjętych pod opiekę Fundacji na początku maja. Delikatnej budowy, o wielkich skośnych oczach, idzie przez świat trochę przestraszona, nieśmiało się rozglądając, ale bardzo potrzebując delikatnej czułości. 


  Ruby miała bardzo chore oczko i była przerażona przeprowadzką do mieszkania. Jako jedyna nie chciała się wcale zapoznać, przez pierwsze dwa dni, mimo że najmniejsza z rodzeństwa, potrafiła zafukać na człowieka, po czym uciekała przerażona albo chowała się za swoje rodzeństwo. 


  Okazało się jednak, że koteczka po prostu potrzebuje bardzo dużo delikatności i czułości - otoczona nią okazała się miłym, wrażliwym kocim Przyjacielem, który, gdy potrzebuje trochę czułości, nieśmiało siada nieopodal i cichutko piszczy, żeby zwrócić na siebie uwagę... 


  Jak wszystkie kociątka w tym wieku, Ruby bardzo lubi się bawić. Szczególnie upodobała sobie futrzane myszki z dzwoneczkiem w środku, potrafi z nimi gonić po całym mieszkaniu, a nawet warczeć na nie, gdy się za bardzo "sprzeciwiają".


  Szuka ciepłego Opiekuna, który weźmie pod uwagę, że kicia potrzebuje trochę więcej czasu na zaprzyjaźnienie się, który otoczy ją czułością, której to małe Stworzonko bardzo potrzebuje.

  Mecenas:

  Mecenasem Ruby jest Aguteks!