Miętus
  Imię: Miętus
  Płeć: kocur
  Rasa: dachowiec
  Umaszczenie: bury
  Opis:

  Miętus i jego rodzeństwo zostali przyjęci pod opiekę Fundacji 23 lipca 2012. 


  Miętus jest kotkiem miłym, o słodkim charakterze. Już się wcale nie boi, gdy ktoś się do niego zbliża, wzięty na ręce natychmiast zaczyna mruczeć, przeciągać się, ocierać o ręce. Widać, że jest w pełni gotowy do zaprzyjaźnienia się, sam też, choć trochę nieśmiało, przychodzi się przytulać.


  Dbamy o niego i inwestujemy wiele czasu w to, żeby zyskać w pełni jego zaufanie. To zresztą niesamowite doświadczenie, gdy każdego jednego dnia dostrzega się kolejne kroczki w tej budzącej się kocio-ludzkiej przyjaźni. 


  Miętusek, poza mruczącymi uczuciami wobec człowieka, bardzo lubi też inne koty, szybciutko zaprzyjaźnił się z trochę od siebie starszą kocią koleżanką tymczasową, Ilsą. 


  Poszukuje ludzkiego Przyjaciela, który da mu trochę czasu na lepsze zapoznanie i który nie będzie oszczędzał na szeptaniu mu prosto do jeszcze troszkę nieśmiałego uszka słów zachęty, a także codziennej porcji głaskania. 


  Wierzymy, że znajdzie kogoś, kto chciałby trochę na tę jego mruczącą Przyjaźń zapracować. 

  Mecenas:

  Miętus nie ma jeszcze swojego Mecenasa, w sprawie wirtualnej adopcji prosimy o kontakt mailowy: iza@podjednymdachem.org.