Vegas
  Imię: Vegas
  Płeć: kocur
  Rasa: europejska
  Umaszczenie: biały w czarne łatki
  Opis:

  Vegas  (nazywany pieszczotliwie Henryczkiem) jest kocim ideałem. Jest piękny – ma różowy nos, zielone oczy i to „coś” co potrafi rozczulić opiekuna. Lubi się bawić, ale nie jest wybitnym rozrabiaką. Kocha dotyk ludzkiej ręki na swoim futerku, ale nie jest kotem, który potrzebuje uwagi opiekuna przez cały czas. Jest delikatny, nieśmiały. Łakomczuch z niego – by dostać kolację potrafi miauczeń cieniuteńkim głosem, sugerując, że nie jadł od co najmniej kilku dni…
  Vegas potrzebuje kociego towarzystwa – jest w stosunku do innych kotów nastawiony bardzo pokojowo, chętnie zawiera kocie przyjaźnie (połączone ze wzajemną pielęgnacją futerka i zabawami). Sam czułby się samotnie – powinien mieszkać z miłym kolegą lub koleżanką.
  W nowym domu na pewno będzie potrzebował czasu, by się zaaklimatyzować – troskliwego opiekuna, który go wesprze w tym trudnym okresie i da mu tyle czasu, ile będzie konieczne.
  Vegas nie może jeść dużych kawałków jedzenia – np. mięso trzeba dla niego kroić dość drobno, ponieważ w innym wypadku zwraca pokarm (ma nietypową budowę krtani/przełyku).
  Został odrobaczony, dwukrotnie zaszczepiony i wykastrowany. Jest zdrowy.

  Mecenas:

  Vegas czekał na adopcję pod Mecenatem Grazyny!