Migotka
  Imię: Migotka
  Płeć: kotka
  Rasa: dachowiec
  Umaszczenie: biały z burymi znaczeniami
  Opis:

  Migotka – takie imię dostała mała kocia znajdka, która stanęła na drodze naszej wolontariuszki Eweliny. 


  Przyjęliśmy ją pod opiekę PJD 5 października 2012. Kicia była totalnie zagubiona, zaczepiała ludzi i miauczała – jednym słowem: wzywała pomocy. Wolontariuszka wzięła ją do mieszkania – a tam okazało się, że kicia jest absolutnie przerażona zmianą otoczenia. Nie mieliśmy pojęcia, czy podjęliśmy dobrą decyzję. 


  Ale Migotka okazała się rozsądnym kociakiem :-). Jej wrodzona łagodność wobec ludzi, a także chęć do zabawy i nieustająca ciekawość wszystkiego, co nowe, sprawiły że z dnia na dzień zaczęła robić ogromne postepy. I choć na początku nie chciała być głaskana, szukała ciągle bliskości, wtulając się w swoich Opiekunów w łóżku. Wspólne zabawy, poważne dyskusje na temat korzyści z polubienia się z ludźmi szybko przyniosły rezultaty: ostatnio kicia pierwszy raz zamruczała na kolanach Opiekunów! I powiemy Wam w tajemnicy, że sądzimy, że to nie koniec ;-). 


  Migotka czeka więc na swoich kochających Ludzi, którzy dadzą jej trochę czasu na to, żeby się zaaklimatyzowała. Ostrzegamy: jest słodka do granic możliwości w tym swoim "chcę Cię pokochać, ale boję się". Koteczka uwielbia też towarzystwo innych kotów i ma wielką łatwość zaskarbywania sobie ich sympatii. 


  Jednym słowem: idealny towarzysz dla Twojego kota. Migotka zaprasza do kontaktu!

  Mecenas:

  Mecenasem Migotki jest Weronika. Dziękujemy!