Bombur
  Imię: Bombur
  Płeć: kocur
  Rasa: dachowiec
  Umaszczenie: bury
  Opis:

  12 stycznia 2013 roku do grona PaJDotków dołączyli dwaj burzy braciszkowie, Bifur i Bombur. Wychowani razem od małego, są jak dwa aspekty jednej Wszechburości ;-) - jeden chudzielec, drugi pączuś, jeden śmiały, drugi nieco speszony przy zawieraniu znajomości. Obaj cudowni, czuli, mruczący i brykający, jak tylko młode koty potrafią: z wigorem, werwą i nieustającą radością z bycia kotami! 


  Bombur jest spokojniejszym bratem - na pierwszy rzut oka nieśmiały i zdystansowany, poznany lepiej okazuje się czułym towarzyszem, który potrafi dotrzeć po cichutku do niejednego przysmaku, a potem warczeć bardzo drapieżnie, nie chcąc oddać na przykład ukradzionego kawałka surowego ciasta ;-). Jest pulchniutki i ma bardzo milutkie futerko, czasami śmiejemy się z niego, że to taki typ "mamo, jestem gruby i nikt mnie nie lubi" - potrzebuje często, żeby poświęcić mu trochę więcej uwagi, podrapać za uszkiem i powtórzyć, że jest kochany, lubiany i naprawdę bardzo słodki, bo wydaje się czasami w to wątpić i smutno wtedy patrzy przez okno, czekając na pocieszenie.


  Jest wrażliwy, mruczący, słodki, wtula się bardzo blisko człowieka - szuka Domu najchętniej ze swoim bratem, Bifurem, albo w miejscu, gdzie będzie miał za towarzysza innego kota. 

  Mecenas:

  Bombur nie ma jeszcze swojego Mecenasa - jeśli chcesz nim zostać, skontaktuj się: Iza@PodJednymDachem.org