Pipi
  Imię: Pipi
  Płeć: kotka
  Rasa:
  Umaszczenie: biały z burymi znaczeniami
  Opis:

  Pipi znalazła się przy ruchliwej trasie A7, była bezwładna, miała gorączkę i wszystko wskazywało na to, że jest dzikim potrąconym przez samochód kotem. 


  Kiedy trafiła do weterynarza w procesie diagnostycznym okazało się, że kot jest cały, choć nie do końca zdrowy - gorączka prawdopodobnie miała związek z odwodnieniem,. Odwodnienie zaś wzięło się stąd, że Pipi nie potrafiła znaleźć sobie wody, a w Krakowie panowały bardzo wysokie temperatury. Bo Pipi na pewno nie jest dzikim kotem, po prostu ktoś nie myśląć wiele wypuszczał młodą, niewysterylizowaną kotkę w okolicach ruchliwej trasy. 


  Weterynarz postanowił poszukać Pipi domu, bo okało się, że kotka bardzo szybko znajduje z ludźmi "wspólny język", błyskawicznie się aklimatyzuje - a więc ani myśli zachowywać się jak dziki kot.


  W domu Pipi okazała się być kotem dominującym, bardzo pewnym siebie. Potrzebuje dużo ludzkiej uwagi, jednak doskonale bawi się też sama - myślimy, że dobrze będzie, jeżeli zamieszka w domu, gdzie będzie jedynym kotem. 


   


  Chcemy znaleźć Pipi dom, który już nigdy nie dopuści, żeby mała opuszczała sama bezpieczny dla niej teren i upewni się, że będzie zawsze miała to, co jest jej potrzebne. 


   

  Mecenas:

  Mecenasem Pipi jest pani Aneta Urbaniak. Dziękujemy!